Переваги сівалки Semeato SSM-35vs:

– абсолютна універсальність – висів вузькорядних і широкорядних (пропашних) культур, посів по стерні, після дисковки і навіть після оранки, посів по будь-яким типам грунтів і в будь-яких кліматичних умовах.
– висіваючі секції, розташовані в шаховому порядку, а також зміщені назад і в сторони колеса, регулювання глибини дають можливість сіяти по зволоженим грунтам.
– висів добрив нижче глибини висіву насіння (при широкорядному посіві), а також можливість внесення добрив з осені нарізаючи рядки по стрип-тілл.
– подвійна рама і паралелограмна конструкція висіваючої секції забезпечують точне копіювання рельєфу грунту і безперешкодне проходження рослинних залишків між секціями.
– здатна розрізати будь-які рослинні залишки і виробляти “невидимий” суцільний посів.
– мінімальний кут між дисками сошника – 7 градусів забезпечує мінімальне порушення структури грунту.
– система втулок ПОДОВЖЕНОГО паралелограма забезпечує довгі роки бездоганної служби.
– кронштейн секції, маточина сошника і кронштейн прикочуючого колеса суцільнолиті і не мають зварних швів. Всі ці особливості забезпечують довговічність в експлуатації даного агрегату.
– косозубая котушка забезпечує простоту регулювання норми висіву та рівномірне розміщення насіння в рядку.
– шнековий дозатор добрив SFLOW® забезпечує точне дозування і рівномірний розподіл.
– вакуумна система точного висіву з удосконаленими висіваючими апаратами від Semeato.
– вага сівалки достатня для забезпечення тиску на сошник від 60 до 250 кг/см.
– зміна норм висіву прямо на моніторі з кабіни трактора.
– просте і швидке зміна глибини посіву і тиску на сошник.
– здатна сіяти декілька видів насіння одночасно (наприклад кукурудзу / соняшник і в міжрядді покровну культуру).
– здатна вносити два види добрив одночасно вже в базовій комплектації (основним бункером добриво під горизонт посіву і мікродобриво разом з насінням).
– карданний необслуговуємий привід SEMEDRIVE® висівних апаратів точного висіву передає крутний момент без найменших ривків при будь-якому положенні сошника з будь-якого рельєфу поля.

Количество высевных рядов, 17см.-35 шт.
Количество высевных рядов, 70см.-8 шт. в базе
Сошник –15×17 дюймов
Номинальная мощность трактора –220 л.с.
Гидросистема трактора (для пневматического высева)-от 40 до 80 л/м.
Макс. объем бункера для зерна –1590 л.
Макс. объем бункера для удобрений –2430 л.
Материал бункеров –пластик
Объем бункера для мелкосемянных –245 л. (метал)
Диапазон норм высева зерна –от 1,5 до 400 кг/га
Диапазон норм высева удобрений –от 55 до 450 кг/га
Диапазон норм высева микроудобрений мелкосемянным бункером –от 8 до 80 кг/га
Регулировка норм высева –коробка передач
Высевающий аппарат:
> узкорядные культуры –косозубая катушка
> широкорядные культуры –дисковый, вакуум
> мелкосемянные культуры –прямозубая катушка
> удобрения –шнек ¾ и 1 дюйм
Рабочая ширина захвата –5,95 м.
Транспортная ширина (в раб. пол.) –7,55 м.
Транспортная ширина (с тр. устр.) –3,60 м.
Скорость посева, рекомендованная –5-8 км/ч
Маркера –есть
Транспортное устройство –в базе
Система контроля точного высева –в базе
Система контроля сплошного высева –опция
Вес (приблизительно) –10 000 кг.

 

Гільйотина – це плоский диск розміром 20 дюймів, ззаду якого встановлено пристрій для внесення добрив (кондуктор). Гільйотина здатна різати будь-які рослинні залишки (навіть валки). Завдяки гільйотині можна вносити добрива під насіння (на глибину до 18 см), що забезпечує високу ефективність використання добрив рослинами і дозволяє уникнути негативного впливу на кореневу систему високих доз добрив. Також можна використовувати гільотину для нарізування рядків з осені і внесення основної дози добрив в грунт (стрип-тілл).

Вакуумний висіваючий апарат забезпечує ідеальну точність висіву. Вакуумна система висіву має привід турбіни від гідросистеми трактора. Вакуумний висівний апарат простий і надійний в роботі. Має великий набір висівних дисків під різні фракції насіння. А в поєднанні з німецьким керуючим комп’ютером, за допомогою GPS і ISOBUS – ви отримуєте ідеальний висів без перевитрати посівмату.

1 – Подовжений поводок параллелограмної висіваючої секції сприяє покращеному копіюванню рельєфу поля і забезпечує чудову точність глибини загортання насіння і добрив.

2 – Система втулок (патент Semeato) забезпечує якісний посів і довгі роки бездоганної служби. Втулки надійно захищають планки висіваючою секції. Шестигранна частина втулки надійно фіксується в отворі кронштейна, а внутрішня кругла втулка забезпечує безперешкодне обертання. Шестигранні втулки (патент Semeato) перешкоджають ранньому зносу планок параллелограммної підвіски секції і появі люфтів в місцях болтових з’єднань.

Косозуба висіваюча котушка плавно і рівномірно подає насіння, що збільшує точність розподілу насіння в рядку.

Дворядний кульковий підшипник витримує великі навантаження, не потребує технічного обслуговування і змащення, і має тривалий термін служби.

SSM дуже зручна в налаштуваннях. Глибина висіву регулюється легко і не вимагає ніяких зусиль.

1. SSM – 35 зернова, механічна, з транспортним пристроєм (35х17см.);
2. SSM – 35 універсальна, пневматична, з транспортним пристроєм (35х17см и 8х70см);

На SSM-35 в широкорядному варіанті є можливість доукомплектації на 9 рядів по 70см., 12 х 50см., 13 х 45см., 15 х 40см., 17 х 34см. Можливість доукомплектації системою контролю висіву для суцільного посіву. Дообладнання очисниками ряду на точний висів. Системою відключення рядків при перекриттях. Установка системи точного висіву “Precision Planting”. Установка системи внесення рідких добрив.

Буквально в перший рік після початку виробництва дана сівалка стала абсолютним лідером продажів. Так як позбулася головного недоліку попередніх моделей універсальних сівалок – механічного точного висіву і обзавелася останньою версією пневматичного висавающего апарату від Semeato.

Ви можете сіяти в будь-яких кліматичних і грунтових умовах будь-які культури, з будь-якою технологією обробітку грунту, з одним або двома видами добрив, з широким вибором міжрядь. Що це Вам дає в умовах нестабільності цін на зерно і при кліматичних змінах? При будь-якій зміні кон’юнктури на ринку зерна Ви можете без жодних складнощів і додаткових витрат змінювати сівозміну і сіяти будь-яку культуру максимально якісно як в посушливих степах, так і в зоні достатнього зволоження.