Переваги сівалки Semeato SAM-200

Сівалка SAM 200 універсальна. У вузькорядному варіанті – висіває зернові-колосові культури. При ширині міжряддя 17 см кількість висіваючих секцій складає 11 шт. Сівалка легко та швидко переобладнується на широкорядний варіант – для висіву точних культур. При ширині міжряддя 70 см кількість висіваючих секцій та гільйотин складає 3 шт. Можлива комплектація сівалки іншою кількістю секцій з відповідною кількістю гільйотин та шириною міжряддя: 3 х 60 см., 4 х 50 см. або 6 х 30 см.

– ширина робочого захвату сівалки складає 1.9 м.
– загальна ширина сівалки складає 2.6 м.
– сівалка має бункер для дрібнонасінних культур (люцерна, фацелія, ріпак) з  окремим механізмом висіву.  Здатна проводити змішаний посів та сумісний посів – (вика+горох+ріпак+овес). Є можливість також вносити мікродобрива при посіві з дрібнонасінного бункеру.
– має окремі бункери для добрив з можливістю їх внесення разом з  висівом насіння.
– ефективно проводить посів по стерні, після дисковки, посів по будь-яким типам грунтів і в будь-яких кліматичних умовах.
– висіваючі секції  розташовані в шаховому порядку, а також зміщені назад і в сторони колеса регулювання глибини дають можливість сіяти по зволоженим грунтам (налипання не перешкоджає посіву).
– подвійна рама і паралелограмна конструкція висіваючої секції забезпечують точне копіювання рельєфу грунту і безперешкодне проходження рослинних решток між секціями.
– оснащена гільйотинами для внесення добрив при посіві на задану глибину та відстань. Існують чотири типи гільйотини (опції). Можлива комплектація сівалки необхідним типом гільйотин в залежності від потреб фермера в конкретних польових умовах.
– здатна розрізати будь-які рослинні залишки і проводити “невидимий” суцільний посів.
– є можливість внесення добрив з осені нарізаючи рядки по технології стрип-тілл.
– мінімальний кут між дисками сошника – 7 градусів забезпечує мінімальне порушення структури грунту.
– система втулок (патент SEMEATO) ПОДОВЖЕНОГО паралелограма забезпечує довгі роки бездоганної служби.
– кронштейн секції, маточина сошника і кронштейн прикочуючого колеса, суцільнолиті і не мають зварних швів. Всі ці особливості забезпечують довговічність в експлуатації даного агрегату.
– косозуба котушка забезпечує простоту регулювання норми висіву та рівномірне розміщення насіння в рядку.
– карданний привід SEMEDRIVE® висівних апаратів точного висіву передає крутний момент без найменших ривків при будь-якому положенні сошника на будь-якому рельєфу поля.
– шнековий дозатор SFLOW® забезпечує точне дозування і рівномірний розподіл добрив.
– вага сівалки 2300 кг достатня для забезпечення тиску на сошник  до 250 кг/см.
– сівалка має механічну систему трансмісії
– наявна система контролю висіву (сигналізація).
– глибина висіву регулюється легко і не вимагає значних зусиль. Як прикочуючі V-подібні колеса, так і колеса регулювання глибини мають можливість змінювати кут атаки. Це дозволяє керувати процесом закривання борозни в залежності від конкретних польових умов.
– необхідна потужність трактора складає від 60 к.с.

 SAM – 200
Рабочий захват, узкорядный высев, м.- –1,9
Количество сошняков, узкорядный высев 17см., шт.-11
Количество сошняков, широкорядный высев 45см., шт.-5
Количество сошняков, широкорядный высев 70см., шт.-3
Номинальная мощность трактора, л.с.-60
Скорость посева, рекомендуемая, км/ч –7
Макс. объем бункера для зерна, л. –750
Макс. объем бункера для удобрений, л.-970
Вес (приблизительно), кг.-2300

Ви починаєте з посіву озимого рапсу і закінчуєте ярим ячменем, а для переобладнання сівалки на посів кукурудзи і соняшника, потрібно витратити всього один день.